Strandközeli praktikusan berendezett apartman 4 főre Fonyódon csak 300 méterre a Balatontól , 1.500 m-re a Kutyás strandtól .
Max. férőhely: 4 fő
Alapterülete: 40 m²
Az apartman berendezése: A 2. apartman a földszinten van. Berendezése: előtér fotelekkel, 1 db kétágyas hálószoba franciaággyal és SAT-TV-vel, 1 db kétágyas hálószoba 2 gyerekheverővel. Főzősarok (a vendégszámnak megfelelő tányér, krómozott edények, evőeszköz, hűtő, kávéfőző, mikro, gáztűzhely). Ebben az apartmanban 1 fürdőkádas fürdőszoba WC-vel áll a vendégek rendelkezésére.
Információ: Az apartmanhoz 20 m²-es terasz tartozik kerti bútorral. Az udvarban grillezési és bográcsozási lehetőség áll a vendégek rendelkezésére. Nagyobb baráti társaságok számára rendkívül ideális, mert több apartman bérlésére is van lehetőség. Parkolni a gondozott és szép, zárt udvarban lehet. A szállásadó a számára kialakított külön apartmanban lakik a telken. A ház teljes területén WIFI elérhetőség biztosított.
Távolságok: Strand: 300 m, bevásárlási lehetőség 600 m, étterem 100 m, Fonyód-Alsóbélatelepi vasútállomás 100 m, buszmegálló a ház előtt.
Háziállat: Ezen a szálláshelyen napi 1500,- Ft/állat felár ellenében kistestű kutya hozható.